Medarbejdere

Torben Krogh Hagh

Partner

Chef for Projekt-, og byggeledelse

Emil Simonsen

Partner

Chef for projektudvikling

Kåre Tinning

Partner

Chef for projekteringsafdelingen

Louise Esmark Prahm

Partner

Chef for Bygherrerådgivning

Rasmus Bering

Partner

Administrerende direktør

Arne Møller Espersen

Ingeniør

Byggeledelse

Birgitte Hansen

Bygherrerådgiver

Civilingeniør

Caroline Emilie Madsen

Konstruktionsingeniør

Carsten Dyre Nielsen

Bygherrerådgiver

Bygningsingeniør

Casper Bollerup

Diplomingeniør VVS og Energi

(konsulent)

Cecilie Grejsmark Nørbæk

Bygningskonstruktør

Chris Askøe Erichsen

Bygningskonstruktør

Christian R. Andersen

VVS Ingeniør

Brandrådgiver

Erik Johansen

Ingeniør FRI

Frank Ernebjerg Nielsen

Konstruktionsingeniør

Praktikant

Frederik Staalby Dyg

VVS-ingeniør

Gergana Todorova

Arkitekt MAA

Bygningskonstruktør

Henrik Huus

Ingeniør

Fagleder VVS

Jannik Madsen

Bygherrerådgiver

Ingeniør

Jens Breiner Jensen

Ingeniør

Projektleder

Jens Vilandt

Projektchef

Civilingeniør

Joakim E.E. Pallesen

Bygningskonstruktør

Praktikant

John Højrup Grønning

Bygherrerådgiver / Projektleder

Bygningskonstruktør

Karin Gam Hansen

Bygherrerådgiver

Bygningsingeniør

Kasper Frost Christiansen

Bygningskonstruktør

Kim Westensee

Afdelingschef Horsens

Bygningskonstruktør BTH

Kirsten Richter Weigelt

Bygherrerådgiver

Ingeniør

Kirsten Stenvang Hansen

Teknisk assistent

Kurt Brandi Andersen

Bygherrerådgiver

Bygningskonstruktør

Lars Villiam Brøndbjerg Pedersen

Sagsarkitekt

Projektudvikling

Lasse Daucke Nielsen

Byggeleder

Bygningskonstruktør

Lasse Reiner Nielsen

Byggeleder

Bygningskonstruktør

Laura Linddahl Christensen

Konstruktionsingeniør

Praktikant

Magnus Baltzer Nordtorp

Bygningskonstruktør

Majid Mahmoudi Toutzari

Civilingeniør

Konstruktioner

Maria Lejsgaard Myrup

VVS Ingeniør

Marianne Sørensen

Projektleder

Bygningskonstruktør

Martin Skyum Thomasen

VVS ingeniør

Mathias Henriksen

Bygningskonstruktør

Mette Dall Knudsen

Økonomichef

HR ansvarlig

Michael Schade

IT-udvikler

Diplomingeniør / Datamatiker

Mogens Sarenbæk

Ingeniør

Projektleder, VVS, Energi

Monika Heckova

Ingeniør

Energi, Bæredygtighed og Indeklima

Niels Hemming Danielsen

Projektleder

Brandrådgiver

Oliver Vilstrup Mathisen

Projektleder

Bygningskonstruktør

Per Wohlert

Arkitekt MAA

Senior konsulent

René Toft Palsgaard

Bygherrerådgiver

Bygningskonstruktør / Brandrådgiver

Rikke Petrea Bandholm

Fagchef for Bæredygtighed

Civilingeniør

Rikke Thyregod Sørensen

Ingeniør

Energi- og DGNB konsulent, Bæredygtighedsleder

Ruben Kjøge Bak Jensen

Konstruktionsingeniør

Sara Cecilie Kristensen

Ingeniør

Konstruktioner samt brandrådgiver til brandklasse 2

Thomas Munk Larsen

Bygherrerådgiver

Bygningskonstruktør

Vagn Erik Larsen

Bygherrerådgiver

Bygningskonstruktør